Biz Kimiz 2018-04-25T20:22:07+00:00

Biz Kimiz?

embriyo NEDİR?

embriyo, ilhamını; anne karnında yaşama tutunduğumuz ilk sekiz haftalık süreçteki kararlılık ve istekten alır.
Bu ilhamla; gelişime, öğrenmeye ve eğlenmeye meraklı güzel insanlar için atölyeler ve etkinlikler tasarlar.
embriyo için var olmaya devam ettiği her yeni gün, yaşama tutkusunun tazelenmesidir.
İşte biz, her yeni gün gülümsemenize ve umut etmenize yardımcı olacak fikirler bulmak için çalışıyoruz.
Çünkü bizce dünya; bilgi, deneyim ve güzel buluşmalar yayıldıkça daha özel bir gezegene dönüşebilir.

Atölyeler

Alanında fark yaratmış birbirinden yetenekli isimlerle tek sarmal ve çift sarmal atölyeler organize ediyoruz. Her eğitim, bir diğer eğitimi tamamlayan DNA zincirleri gibi bağlanıyor birbirine.
Güzel insanlar birbirleriyle tanışırken, aslında kendilerine yepyeni aynalar keşfediyorlar.

Etkinlikler

Bitmek bilmez sıkıcı işleri bir kenara itip kendimize bir şenlik alanı açıyoruz. Bazen özel günleri bahane ediyoruz, bazen hiç sebep yokken kendimizi eğlenmeye ikna ediyoruz.
Şenlik ateşinin kıvılcımları tutkularımız…

Kurumsal

Türkiye’nin önde gelen kurumlarında sayısız atölyeler düzenlemiş eğitmenlerimizle, embriyo Kurumsal’a özel kreatif eğitim içerikleri hazırladık. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik, yenilikçi eğitim çözümlerimiz var.

HİKÂYEMİZ

Her şey, Meyra ve Uygar’ın çok güzel işler yapmak üzere bir araya gelmesiyle başlar. Kısacık sürede birbirinden keyifli projeler üretirken, birkaç ay içinde hayatlarının en keyifli projesini kurgulayıp evlenirler. Artık dünya onlar için bir etkinlik alanına dönüşmüştür. Havada uçuşan fikirler, bu fikirlerin hayata geçmesi için destek veren dostlar ve sıcacık kurumların işbirliğiyle  ’embriyo’ anne karnına düşer. Artık birlikte peşinden koştukları çok heyecanlı bir atölye fikirleri vardır.  Aralarına kardeşleri Cihat’ın da katılmasıyla geceler boyunca projeler üretip, yorgunluklarını çabucak unuttukları birbirinden eğlenceli etkinlikler ve atölyeler organize ederler. 2017 Sonbaharında Altunizade’de çiçek gibi bir ofise taşınırlar. İşte şimdi embriyo için dünya daha keyifli ve korunaklı bir yer haline gelmiştir. embriyo, birbirinden güzel insanları, birbirinden yetenekli ve donanımlı eğitmenlerle ve etkinliklerle buluşturmak için hazırdır.

İLETİŞİM

embriyo NEREDE? NASIL ULAŞIRIM?

İletişim Bilgileri

Altunizade Mah. Kısıklı Cd. Uzay Apt. No:1 Daire:1

Üsküdar / İstanbul
iletisim@embriyoakademi.com
0545 436 37 85