Eğitmenlerimiz 2018-07-20T18:57:00+00:00

Eğitmenlerimiz

Nirapeksa
Nirapeksa

Kurumsal ve Bireysel Kolaylaştırıcı,
İnsan Kaynakları Yönetimi,
Profesyonel eğitmen ve eğitim yazarı,
Vangas Dream Dönüşüm Okulu Lideri.

Yasemin Sungur
Yasemin Sungur

Düşleyen, sohbetçi, kaşif, gelişim lideri, bir martı. Tutkulu bir #HayatÖğrencisi. İşine duygularını karıştırır. Proje üretir. İştigal konusu insan. Kelimelerin peşinde koşar. Türkiye’nin ilk Kariyer Koçu.

Serkan Tunç
Serkan Tunç

Mikro İfade ve Beden Dili Analizi, Sözel İfadelerde Doğruluk ve Güvenilirlik Analizi, Body Language Master, Center for Body Language ‘nin Türkiye Ayrıcalıklı İş Ortağı.

Sedef Magla
Sedef Magla

Dişil Şifa Sanatları Eğitmeni & Seremoni Lideri. Döngülerin kadim rehberliğini ritüel ve seremonilerle aktarmakta ve dişil şifa sanatlarını seminer, kamp gibi çalışmalarla kadınlarla paylaşmaktadır. Dişil prensibin anlatıcısıdır.

Uygar Yabar
Uygar Yabar

Türkiye’nin ilk gençlik girişimcilik derneği olan Girişimci Gençler Derneği’nin (GİGED) kurucusudur. Değer Yaratan Projeler üretir. Dahiler Buluşması, Tutmayın Girişiyoruz, İyilik Şampiyonası, AB Proje Atölyesi gibi projelerde eğitmen ve koordinatör olarak görev almıştır.

Fatih Altınağaç
Fatih Altınağaç

İlişki Mimarı,
Profesyonel Koç,
Eğitmen,
Yazar,
Oyuncu.

Şebnem Meraklı Coşkun
Şebnem Meraklı Coşkun

1981 İstanbul doğumlu, biricik Toprak’ın annesi, eski reklamcı, şimdinin yetişkin ve hamile yogası eğitmeni, stajyer doula (doğum destekçisi).

Çiğdem Mazlumoğlu
Çiğdem Mazlumoğlu

Yüksek lisanslı İngilizce öğretmeni. Sertifikalı yaratıcı drama eğitmeni. Kerem ve Ali’nin annesi. Düzenlediği yaratıcı drama atölyelerinde, pek çok farklı konuyu çocuklar ve yetişkinler ile kurguluyor, kurcalıyor; en çok da birlikte fark etmeye uğraşıyor.

Tutku Hodaman
Tutku Hodaman

Yetişkin ve Çocuk Nefes Koçu, Uluslararası Yoga Alliance Onaylı Hatha Yoga eğitmeni, Uluslararası Yoga Alliance Onaylı Çocuk Yogası Eğitmeni, Reiki uygulayıcısı.
Nefes Koçu. Bireysel ve grup Nefes koçluk danışmanlığı yapmaktadır.

Gülcan Kadıoğlu Sahan
Gülcan Kadıoğlu Sahan

Bütüncül Yaşam Terapisti,
Kişiye Özel Doğal ve Frekansal Terapi Danışmanı ve Uygulayıcısı,
Elektrosmog Nötürleme Uzmanı,
Sağlık ve Beslenme Koçu,
Hücre Terapisti.

Burcu Arkut Acun
Burcu Arkut Acun

Mimar, Tasarımcı, Stil Danışmanı.
Sırasıyla Robert Kolej’i, İTÜ (Mimarlık Bölümü) ve Bilgi Üniversitesi’nden (Mimari Tasarım Yüksek Lisans) mezun olmuştur. Mimari, tasarım ve stil çalışmalarına Buju Design çatısı altında devam etmektedir.

Hanife Demirci
Hanife Demirci

Seremoni Kolaylaştırıcı & Gelenek Aktarıcı

Erdal Şahan
Erdal Şahan

Astrolog,
Jeofizik Mühendisi,
Yapı Biyoloğu,
Geopatik Stresler ve Elektrosmog (Elektromanyetik Kirlilik) Nötralizasyon Uzmanı.
Bir zaman yolcusu.

Gönül Ak
Gönül Ak

Spiker, Sunucu, Eğitmen. Diksiyon, etkili konuşma ve hitabet eğitimleri vermektedir. Reklam ve kitap seslendirmeleri yapmaktadır. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı edebiyat müze kütüphanelerinde ve müzelerde, edebiyata dair programlar hazırlayıp sunmaktadır. “Sözün Ritmi“ adındaki kadın ritim grubunun kurucusu ve eğitmenidir.

Begüm Karataylıoğlu
Begüm Karataylıoğlu

Uzman Psikolog. Yazar. Kurumsal şirketler ve üniversitelerde kendi alanında eğitimler vermekte ve bireysel seanslar almaktadır. “Tesadüfen Anlaşıyoruz” kitabının yazarı.

İLETİŞİM

EMBRİYO NEREDE? NASIL ULAŞIRIM?

İletişim Bilgileri

Altunizade Mah. Kısıklı Cd. Uzay Apt. No:1 Daire:1

Üsküdar / İstanbul
iletisim@embriyoakademi.com
0545 436 37 85