Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Şebnem Meraklı Coşkun ile Hatha Yoga Dersleri Çarşamba akşamları Embriyo’da…

Bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz, günün ve yaşamın yorgunluğundan arınmak için gevşemeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsa “Şebnem’le Yoga” derslerine başlayabilirsiniz!

Hatha Yoga bașlangıç dersinin ücreti 20 TL,
Devam etmek isterseniz;
Aylık 4 derslik paket 200 TL -her çarşamba akşamı-,

Yogayı denemek veya ara verdiğiniz pratiğinize kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız sizi de derslerimize bekliyoruz.

Hatha Yoga’nın esas amaçları,
– Bedenin tamamen arınması ve
– Fiziksel, zihinsel ve enerjetik alanların tamamen dengelenmesidir.

Hatha Yoga, fiziksel, zihinsel, duygusal yönlerimizi ve en tarifi zor iç doğamızı yani sahip olduğumuz her ne varsa onu hammadde olarak kullanır. Amaç bunları kullanarak, öğrenmeye , görmeye, tüm hayal gücümüze, idrak yeteneğimize, tutkumuza, enerjimize, spiritüel yaşamın farkındalığına kendimizi açabilmektir.

Bedendeki deri, kas ve kemiği hizalamak için tasarlanmış fiziksel egzersizleri (asana, pozlar) ve nefes çalışmalarını (Pranayama) içerir. Pranayama ise nefes gözlem ve nefes manipülasyonunu içerir.Asana ve nefes uygulamasında sabırla ilerleyerek zaman içinde derinlik kazanılır.

Derslere kayıt ve bilgi almak için iletisim@embriyoakademi.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.

Yoga derslerimiz Çarşamba akşamları embriyo’da devam edecektir.

– Bu etkinlik, deneyim gerektirmez ve tüm dersler her seviyeden herkese açıktır.
– Gelirken açık bir kalp ve rahat kıyafetlerle gelmeniz yeterlidir. Dilerseniz kendi matınızı yanınızda getirebilir veya eğitmenimizin getirdiği matlardan birini kullanabilirsiniz.

Eğitmen: Şebnem Meraklı Coşkun

Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu, biricik Toprak’ın annesi, eski reklamcı, şimdinin sertifikalı yetişkin ve hamile yogası eğitmeni, stajyer doula (doğum destekçisi).

Tarih: Çarşamba Akşamları
Süre: 1 saat
Saat: 19:30 – 20:30
Kontenjan: 6 Kişi
Kayıt:
iletisim@embriyoakademi.com
0545 436 37 85