Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

İşin Ehli #6 konuğumuz, Türkiye’nin ilk Kariyer Koçu Yasemin Sungur!

Kariyerinin başında olan veya kariyerinin gidişatından memnun olmayan herkesi harekete geçirecek, ilham verecek bir buluşma…


Kariyer ve iletişim alanında çalışan gelişim lideri ve başarı koçu Yasemin Sungur, hayallerimizi ve hedeflerimizi başarı ve mutluluk için, gerçekliğe dönüştürmenin en temel yollarını “İşin Ehli #6: Kariyerim Gelecek” buluşmamızda bizlerle paylaşacak.

Gelecek planlarımız, kariyer hedeflerimiz, plansızlık ve hedefsizliklerimizin nedenleri üzerine faydalı bir buluşma…


Bireysel gelişim, kariyer ve iletişim alanında çalışan eğitmen, danışman ve koç Yasemin Sungur, eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği deneyimlerini, insanların gelecek ve kariyer hayallerini, hedeflerini başarı ve mutluluk için gerçeğe dönüştürmenin yollarını “Kariyerim Gelecek mi?” kitabı ekseninde anlatacak.

Geleceğini belirleme cesareti verecek; “kariyer”, “gelecek”, “başarı” ve “mutluluk” kavramlarının derinliklerine dalıp çıkacağımız bu yol gösterici buluşmaya geleceğine değer veren tüm katılımcılarımızı bekliyoruz.

Yasemin Sungur kimdir?
Düşleyen, sohbetçi, kaşif, gelişim lideri, bir martı.

Tutkulu bir #HayatÖğrencisi. İşine duygularını karıştırır. Proje üretir.

İştigal konusu insan.

Kelimelerin peşinde koşar. Bilgi, İletişim, Liderlik, Yetenek, Eğitim, Değişim, Kariyer, Marka, Deneyim, Paylaşım, Anlamak, Öğrenmek, Farkındalık ve Gelişim kelimelerine hayran; görünce dayanamaz.

Tarih: 8 Mayıs Salı

Saat: 19:30 – 21:30

Kayıt: 
iletisim@embriyoakademi.com
0545 436 37 85