Yükleniyor Etkinlikler

Hayatınızda yolunda gitmeyen alanları dengeleme, düzeltme, yeni olana yer açma farkındalığı kazanmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan “Kolektif Aile Bilinci Atölyesi, kendinizi daha iyi anlamanıza, aile öykünüzde neden–sonuç ilişkileri kurabilmenize, genetik aktarımla gelen hayat karmalarını araştırmanıza rehberlik eder.

Aile ve sülalemizdeki büyüklerimizin yaşadıkları, yaşamak isteyip yaşayamadıkları, yaşamaya zorlandıkları olayların üzerimizdeki etkileri sandığımızdan daha güçlü olabilir.

Kolektif Aile Bilinci Atölyesi, yaşamınızın herhangi bir alanında yaşadığınız “kriz” ya da “kilitlenme”lerin nedenlerini anlama sürecinize farklı bir yaklaşım getirmektir.

Ait olduğunuz aile sisteminizde bir yolculuğa çıkmak, nesiller boyunca bize akan yaşam gücünün izlerini keşfetmek için bir derinleşme çağrısı!

Atölyede çalışacağımız başlıklar:
– Kolektif aile düzenini anlamak
– Vicdan ve yaptırım
– Suçlu ve kurban
– İlişkilerde olgunlaşmak
– Sevginin boyutları
– Kör sevgiden bilinçli sevgiye
– Mevcut yaşantımızda atalarımızın borcunu ödemek

Kimler Katılabilir?
Kendini ve geçmişinde içinde bulunduğu ve/veya hala devam eden istenmeyen durumları değiştirmek, dönüştürmek, genetik zincirlerinden özgürleşmek konularında farkındalık kazanmak isteyen herkes atölyemize katılabilir.

Gülcan Kadıoğlu Sahan Kimdir?
Bütüncül Yaşam Terapisti,
Kişiye Özel Doğal ve Frekansal Terapi Danışmanı ve Uygulayıcısı,
Elektrosmog Nötürleme Uzmanı,
Sağlık ve Beslenme Koçu,
Hücre Terapisti.

Tarih: 20 Ekim Cumartesi
Saat: 19:00 – 22:00
Ücret: 150 TL
Kayıt: iletisim@embriyoakademi.com 0545 436 37 85